Ventilatori un kondicionieri

Tā, kā pašlaik mums visiem aiz loga ir vasara un pašā jūnija sākumā jau pieredzējām tiešām karstu laiku ar līdz pat +30 grādu svelmi, tad arī šodienas bloga raksts atšķirībā no mūsu ierastajiem rakstiem būs tieši par ventilatoriem un kondicionieriem nevis par siltumu un apkuri. Ziemas mēnešos, protams, mums ir jādomā par to, kā sevi sasildīt un kā to darīt efektīvāk, lētāk un ātrāk, bet vasarā visu šo mēs varam aizmirst, jo vasarā ir karsts un par sildītājiem mums nemaz nav jāuztraucas. Protams, sildītāju, apkures katlu un citu siltuma iekārtu cenas vasarā mēdz būt lētākas un to vajadzētu izmantot, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Tā, kā mēs dzīvojam mērenajā klimata joslā, tad mums vismaz 3 mēnešus gadā ir pietiekami silts laiks, lai varētu peldēties vietējās ūdens tilpnēs un lai pagūtu nosauļoties un ik pa laikam pat tā pamatīgi izsust saules svelmē. Lai gan mums tiešām karstas dienas vasarās ir maz, tomēr tad tad tās uznāk tad veikali ir iztukšoti no visiem ventilatoriem, kondicionieriem un citām līdzīgām iekārtām, kas kaut kādā veidā ir spējīgi atdzesēt tevi. Kondicionēšanas iekārtas, protams, ir ļoti dārgas un tādas uzstādīt parasti var tikai uzņēmumi un tie, kuriem ir daudz lielākas algas, kā minimālā darba samaksa. Bet vienkāršus galda, griestu vai sienas ventilatorus mēs visi varam iegādāties un tie nemaz nemaksā tik dārgi.

Tas kuru ventilatoru, kādas firmas modeli un kāda veida to izvēlēties ir tavās rokās, bet, manuprāt, ka firmai īpaši nozīmes nav un diezin vai tu gribēsi krietni vien pārmaksāt par kaut ko tādu, ko izmanto tikai pāris reizes gadā. Bet ja tu uzstādi sev kondicionieri, tad gan vajadzētu izvēlēties tādu nopietnu iekārtu pat tad, ja tā var izmaksāt no 1 līdz pat 3 tūkstošiem Eiro ar visu uzstādīšanu. Bet sajūta, ko tu vari gūt tad, kad ārā ir milzīgs karstums, bet mājās tu vari atrasties vienmērīgā siltumā ir tiešām superīga. Un tev pat nav jāņem nekādi ātrie kredīti (kas krieviski ir быстрые кредиты ), lai varētu iegādāties šīs iekārtas, bet vienkārši jāpaņem ir ilgtermiņa aizdevums, kurš tad tev arī tos visu to, kas tev vajadzīgs.

Un ar šo rakstu novēlam tev veiksmi visai vasarai Nidragon komanda atvadās no tevis līdz nākamajai apkures sezonai!